Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48113280・Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica・Založené 2015
Obrat 2025
115 tis. €
+6,1 %Zisk 2025
27 tis. €
−46 %Aktíva
471 tis. €
+2,1 %Vlastný kapitál
403 tis. €
+7,1 %Zadlženosť
14,5 %
−4,0 ppHrubá marža
80,5 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,3 %
−22 ppZisk / výnosy
ROA
5,7 %
−5,0 ppRentabilita aktív
ROE
6,6 %
−6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,30
+6,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
34 tis. €
−46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
324 tis. €
+7,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 90 tis. € | 90 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € |
| Pridaná hodnota | 87 tis. € | 85 tis. € | 105 tis. € | 92 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 98 tis. € | 90 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 30 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 571 € | 8 107 € | 13 tis. € | 7 104 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 571 € | 8 107 € | 13 tis. € | 7 104 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 361 tis. € | 375 tis. € | 462 tis. € | 471 tis. € |
| Neobežný majetok | 133 tis. € | 90 tis. € | 123 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 133 tis. € | 90 tis. € | 123 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 227 tis. € | 283 tis. € | 337 tis. € | 359 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 206 tis. € | 247 tis. € | 306 tis. € | 336 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 260 € | 1 228 € | 1 228 € | 1 226 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 361 tis. € | 375 tis. € | 462 tis. € | 471 tis. € |
| Vlastné imanie | 297 tis. € | 327 tis. € | 376 tis. € | 403 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 259 tis. € | 292 tis. € | 322 tis. € | 371 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 30 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 47 tis. € | 85 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 34 tis. € | 18 tis. € | 50 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzecin, Poľská republika
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzecin, Poľská republika
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzęcin, Poľská republika
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzęcin, Poľská republika
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzecin, Poľská republika
Adresa Krzęcin 278, 32-051 Krzecin, Poľská republika
Zapísané v OR SR
WIBRA INFRAŠTRUKTÚRA, s.r.o.
Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.