Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48124567・Školská 401/8, 922 02 Krakovany・Založené 2015
Obrat 2025
1 129 €
−98 %Zisk 2025
−24 tis. €
−18 %Aktíva
167 tis. €
−10,0 %Vlastný kapitál
206 €
−81 %Zadlženosť
99,9 %
+0,4 ppHrubá marža
-10 368,6 %
−10 312 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2 144,8 %
−2 104 ppZisk / výnosy
ROA
-14,5 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-11 754,9 %
−9 827 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
−22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,4 %
+3,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
164 tis. €
−3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 75 tis. € | 26 tis. € | 153 € |
| Pridaná hodnota | 31 tis. € | −16 tis. € | −15 tis. € | −16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 138 tis. € | 50 tis. € | 1 129 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 11 tis. € | −20 tis. € | −24 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 373 € | 5 647 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 214 tis. € | 215 tis. € | 185 tis. € | 167 tis. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 161 tis. € | 11 tis. € | 2 696 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 120 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 4 696 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 148 tis. € | 148 tis. € | −2 000 € | −2 000 € |
| Obežný majetok | 63 tis. € | 54 tis. € | 174 tis. € | 164 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 378 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 34 tis. € | 162 tis. € | 153 tis. € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 214 tis. € | 215 tis. € | 185 tis. € | 167 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 22 tis. € | 1 063 € | 206 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −22 tis. € | 3 993 € | 15 tis. € | −5 057 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 11 tis. € | −20 tis. € | −24 tis. € |
| Záväzky | 204 tis. € | 194 tis. € | 184 tis. € | 167 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 100 tis. € | 0 € | 180 tis. € | 167 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 104 tis. € | 194 tis. € | 4 426 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa L. Dérera 2749/2, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Komárňanská ulica 1157/21, 94655 Pribeta, Slovenská republika
Adresa L. Dérera 2749/2, 83101 Bratislava-Nové mesto, Slovenská republika
Adresa Školská 401/8, 92202 Krakovany, Slovenská republika
Adresa Komárňanská ulica 1157/21, 94655 Pribeta, Slovenská republika
Adresa Školská 401/8, 92202 Krakovany, Slovenská republika
Adresa L. Dérera 2749/2, 83101 Bratislava-Nové mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.