Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48126489・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2015
Obrat 2024
25 tis. €
+10 %Zisk 2024
−3 319 €
+65 %Aktíva
7 903 €
−39 %Vlastný kapitál
−24 tis. €
−16 %Zadlženosť
405,1 %
+145 ppHrubá marža
28,0 %
−62 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,5 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
-42,0 %
+30 ppRentabilita aktív
ROE
13,8 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,25
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 319 €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−24 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 6 867 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 570 € | −9 063 € | −9 364 € | −3 319 € |
| Daň z príjmov | 100 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 7 903 € |
| Neobežný majetok | 4 404 € | 2 642 € | 880 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 404 € | 2 642 € | 880 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 033 € | 9 379 € | 12 tis. € | 7 903 € |
| Zásoby | 1 527 € | 1 527 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 638 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 506 € | 7 214 € | 12 tis. € | 7 903 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 7 903 € |
| Vlastné imanie | −2 366 € | −11 tis. € | −21 tis. € | −24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 936 € | −7 366 € | −16 tis. € | −26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 570 € | −9 063 € | −9 364 € | −3 319 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 23 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 23 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Óvoda utca 8., 1214 Budapest 21, Maďarsko
Adresa Nám. priateľstva 2172/28, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Óvoda utca 8., 1214 Budapest 21, Maďarsko
Adresa Nám. priateľstva 2172/28, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DUNA STAV s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.