Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48132233・Boleráz-Klčovany 305, 91908 Boleráz・Založené 2015
Obrat 2024
329 tis. €
+45 %Zisk 2024
107 tis. €
+70 %Aktíva
311 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
256 tis. €
+60 %Zadlženosť
17,7 %
−15 ppHrubá marža
54,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,5 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
34,3 %
+8,0 ppRentabilita aktív
ROE
41,7 %
+2,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,88
+267 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
121 tis. €
+76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,6 %
+3,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
257 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
75,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 195 tis. € | 195 tis. € | 227 tis. € | 325 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 86 tis. € | 100 tis. € | 179 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 196 tis. € | 195 tis. € | 227 tis. € | 329 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 4 267 € | 63 tis. € | 107 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 8 431 € | 5 792 € | 14 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 194 tis. € | 174 tis. € | 239 tis. € | 311 tis. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 14 tis. € | 33 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 14 tis. € | 33 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 168 tis. € | 160 tis. € | 206 tis. € | 272 tis. € |
| Zásoby | −9 498 € | −9 497 € | −9 497 € | −9 497 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 62 tis. € | 62 tis. € | 138 tis. € | 156 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 85 tis. € | 108 tis. € | 59 tis. € | 100 tis. € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 357 € | 19 tis. € | 26 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 194 tis. € | 174 tis. € | 239 tis. € | 311 tis. € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 98 tis. € | 160 tis. € | 256 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 52 tis. € | 88 tis. € | 92 tis. € | 144 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 4 267 € | 63 tis. € | 107 tis. € |
| Záväzky | 100 tis. € | 77 tis. € | 79 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 34 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 20 tis. € | 14 tis. € | 6 021 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 5 571 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Šurianky 15, 95126 Šurianky, Slovenská republika
Adresa Boleráz-Klčovany 305, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Adresa Šurianky 15, 95126 Šurianky, Slovenská republika
Adresa Boleráz-Klčovany 305, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.