Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48134104・9.mája 17, 08301 Sabinov・Založené 2015
Obrat 2025
690 tis. €
−17 %Zisk 2025
10 tis. €
−32 %Aktíva
381 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
94 tis. €
+12 %Zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža
17,9 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
11,0 %
−7,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,84
−1,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,1 %
+7,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−42 tis. €
−30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 528 tis. € | 829 tis. € | 804 tis. € | 664 tis. € |
| Pridaná hodnota | 92 tis. € | 119 tis. € | 108 tis. € | 119 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 529 tis. € | 835 tis. € | 830 tis. € | 690 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 925 € | 5 085 € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 001 € | 3 125 € | 5 823 € | 5 594 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 273 tis. € | 292 tis. € | 339 tis. € | 381 tis. € |
| Neobežný majetok | 107 tis. € | 129 tis. € | 148 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 107 tis. € | 129 tis. € | 148 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 166 tis. € | 163 tis. € | 191 tis. € | 220 tis. € |
| Zásoby | 37 tis. € | 5 192 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 75 tis. € | 149 tis. € | 140 tis. € | 201 tis. € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 8 248 € | 36 tis. € | 1 350 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 273 tis. € | 292 tis. € | 339 tis. € | 381 tis. € |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 73 tis. € | 84 tis. € | 94 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 62 tis. € | 63 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 925 € | 5 085 € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Záväzky | 205 tis. € | 220 tis. € | 256 tis. € | 287 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 78 tis. € | 55 tis. € | 32 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 127 tis. € | 129 tis. € | 224 tis. € | 262 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 35 tis. € | 0 € | 25 tis. € |
| Rezervy | 218 € | 293 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa 9.mája 17, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Renčišov 54, 08263 Renčišov, Slovenská republika
Adresa 9. mája 17, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa 9. mája 17, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Renčišov 54, 08263 Renčišov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.