Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48142905・Bulharská 1743/70, 821 04 Bratislava・Založené 2015
Obrat 2025
145 tis. €
−31 %Zisk 2025
7 231 €
−87 %Aktíva
108 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
101 tis. €
−24 %Zadlženosť
6,3 %
−1,1 ppHrubá marža
9,2 %
−25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,0 %
−21 ppZisk / výnosy
ROA
6,7 %
−31 ppRentabilita aktív
ROE
7,1 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,86
+1,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 182 €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
101 tis. €
−25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 158 tis. € | 185 tis. € | 209 tis. € | 145 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 50 tis. € | 71 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 159 tis. € | 186 tis. € | 210 tis. € | 145 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 43 tis. € | 38 tis. € | 55 tis. € | 7 231 € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € | 1 951 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 166 tis. € | 173 tis. € | 145 tis. € | 108 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 166 tis. € | 173 tis. € | 145 tis. € | 108 tis. € |
| Zásoby | 3 134 € | 3 134 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 11 tis. € | 9 703 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 152 tis. € | 159 tis. € | 135 tis. € | 95 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 166 tis. € | 173 tis. € | 145 tis. € | 108 tis. € |
| Vlastné imanie | 151 tis. € | 159 tis. € | 134 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 98 tis. € | 109 tis. € | 65 tis. € | 77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 43 tis. € | 38 tis. € | 55 tis. € | 7 231 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 6 829 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 700 € | 9 523 € | 9 234 € | 6 829 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 7 500 € | 4 500 € | 1 500 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Na križovatkách 16270/35A, 82104 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 16270/35A, 82104 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 16270/35A, 82104 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 16270/35A, 82104 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.