Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48144606・Cintorínska 7, 90203 Pezinok・Založené 2015
Obrat 2025
1 785 €
−92 %Zisk 2025
98 €
−99 %Aktíva
328 tis. €
−0,5 %Vlastný kapitál
270 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
17,7 %
−0,8 ppHrubá marža
100,0 %
+587 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
−34 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
−2,7 ppRentabilita aktív
ROE
0,0 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,64
+4,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
438 €
−96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
77,6 %
+61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
269 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 233 € | 2 492 € | 1 838 € | 1 785 € |
| Pridaná hodnota | −28 tis. € | −19 tis. € | −8 946 € | 1 785 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 44 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € | 1 785 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 611 € | 5 216 € | 9 048 € | 98 € |
| Daň z príjmov | 1 714 € | 1 044 € | 1 781 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 714 € | 1 044 € | 1 781 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 338 tis. € | 323 tis. € | 330 tis. € | 328 tis. € |
| Neobežný majetok | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € |
| Obežný majetok | 338 tis. € | 323 tis. € | 329 tis. € | 328 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 336 tis. € | 322 tis. € | 329 tis. € | 327 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 150 € | 485 € | 415 € | 147 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 338 tis. € | 323 tis. € | 330 tis. € | 328 tis. € |
| Vlastné imanie | 254 tis. € | 259 tis. € | 268 tis. € | 270 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −59 tis. € | −51 tis. € | −45 tis. € | −35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 611 € | 5 216 € | 9 048 € | 98 € |
| Záväzky | 59 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € | 58 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 25 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Tbiliská 7630/29, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Iljušinova 1030/6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 521/46, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Tbiliská 7630/29, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Iľjušinova 1030/6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Iljušinova 1030/6, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bystrická 521/46, 90033 Marianka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.