Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48145980・Bajkalská 12188/5/A, 83104 Bratislava-Nové Mesto・Založené 2015
Obrat 2024
846 tis. €
−15 %Zisk 2024
23 tis. €
+33 %Aktíva
1,04 mil. €
+63 %Vlastný kapitál
549 tis. €
+4,3 %Zadlženosť
47,2 %
+30 ppHrubá marža
23,3 %
+8,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
4,1 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,23
−79 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,6 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
106 tis. €
−78 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,72 mil. € | 1,23 mil. € | 934 tis. € | 845 tis. € |
| Pridaná hodnota | 317 tis. € | 168 tis. € | 142 tis. € | 197 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,78 mil. € | 1,23 mil. € | 998 tis. € | 846 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 212 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 57 tis. € | 7 396 € | 5 236 € | 6 645 € |
| Daň z príjmov splatná | 57 tis. € | 7 396 € | 5 236 € | 6 645 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 626 tis. € | 649 tis. € | 637 tis. € | 1,04 mil. € |
| Neobežný majetok | 53 tis. € | 48 tis. € | 26 tis. € | 461 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 53 tis. € | 48 tis. € | 26 tis. € | 461 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 571 tis. € | 600 tis. € | 592 tis. € | 575 tis. € |
| Zásoby | 105 tis. € | 133 tis. € | 229 tis. € | 241 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 110 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 394 tis. € | 357 tis. € | 329 tis. € | 293 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 697 € | 1 550 € | 18 tis. € | 4 582 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 626 tis. € | 649 tis. € | 637 tis. € | 1,04 mil. € |
| Vlastné imanie | 484 tis. € | 509 tis. € | 527 tis. € | 549 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 267 tis. € | 479 tis. € | 504 tis. € | 521 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 212 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 142 tis. € | 140 tis. € | 110 tis. € | 491 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 656 € | 1 616 € | 28 € | 17 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 122 tis. € | 126 tis. € | 102 tis. € | 469 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 14 tis. € | 10 tis. € | 5 876 € | 1 482 € |
| Rezervy | 1 617 € | 1 771 € | 2 714 € | 3 715 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa L. Novomeského 6440/14, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 5110/28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa L. Novomeského 6440/14, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Sabinovská 5110/28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.