Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48155055・Nemocničná 20, 990 01 Veľký Krtíš・Založené 2015
Obrat 2025
2,72 mil. €
+34 %Zisk 2025
20 tis. €
+392 %Aktíva
2,61 mil. €
−11 %Vlastný kapitál
1,59 mil. €
+1,3 %Zadlženosť
39,3 %
−7,2 ppHrubá marža
12,2 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
1,2 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,07
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+200 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
890 tis. €
+7,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,28 mil. € | 1,53 mil. € | 1,95 mil. € | 2,68 mil. € |
| Pridaná hodnota | 169 tis. € | 135 tis. € | 200 tis. € | 326 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,32 mil. € | 1,63 mil. € | 2,03 mil. € | 2,72 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 877 € | 3 994 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 893 € | 4 374 € | 5 481 € |
| Daň z príjmov splatná | 10 tis. € | 893 € | 4 374 € | 5 481 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,95 mil. € | 2,65 mil. € | 2,93 mil. € | 2,61 mil. € |
| Neobežný majetok | 399 tis. € | 705 tis. € | 1,01 mil. € | 886 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 399 tis. € | 705 tis. € | 1,01 mil. € | 886 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,55 mil. € | 1,95 mil. € | 1,92 mil. € | 1,72 mil. € |
| Zásoby | 1,39 mil. € | 1,73 mil. € | 1,73 mil. € | 1,57 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 132 tis. € | 179 tis. € | 160 tis. € | 128 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 39 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 564 € | 453 € | 2 066 € | 2 181 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,95 mil. € | 2,65 mil. € | 2,93 mil. € | 2,61 mil. € |
| Vlastné imanie | 396 tis. € | 1,06 mil. € | 1,57 mil. € | 1,59 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 7 394 € | 7 594 € |
| HV minulých rokov | 110 tis. € | 147 tis. € | 140 tis. € | 144 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 877 € | 3 994 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 1,55 mil. € | 1,59 mil. € | 1,36 mil. € | 1,03 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 47 tis. € | 99 tis. € | 81 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,18 mil. € | 1,22 mil. € | 1,09 mil. € | 834 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 275 tis. € | 226 tis. € | 148 tis. € | 72 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 52 tis. € | 49 tis. € | 35 tis. € | 52 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 5 205 € |
| Časové rozlíšenie | −407 € | −232 € | −212 € | −204 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa I. Madácha 2243/15B, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa SNP 285/20, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa I. Madácha 2243/15B, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa SNP 285/20, 93601 Šahy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.