Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48160075・Družstevná 1424/18, 900 01 Modra・Založené 2015
Obrat 2024
54 tis. €
+18 %Zisk 2024
24 tis. €
+44 %Aktíva
133 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
128 tis. €
+23 %Zadlženosť
3,9 %
+0,2 ppHrubá marža
72,3 %
+5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,3 %
+8,0 ppZisk / výnosy
ROA
18,1 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
18,9 %
+2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
25,55
−4,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
128 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 37 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 37 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 267 € | 13 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 194 € | 2 302 € | 2 999 € | 4 240 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 194 € | 2 302 € | 2 999 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 73 tis. € | 87 tis. € | 108 tis. € | 133 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 87 tis. € | 108 tis. € | 133 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 040 € | 0 € | 3 033 € | 3 894 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 71 tis. € | 87 tis. € | 104 tis. € | 129 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 73 tis. € | 87 tis. € | 108 tis. € | 133 tis. € |
| Vlastné imanie | 70 tis. € | 83 tis. € | 103 tis. € | 128 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 61 tis. € | 70 tis. € | 87 tis. € | 103 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 267 € | 13 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 2 694 € | 3 505 € | 4 032 € | 5 193 € |
| Dlhodobé záväzky | −747 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 441 € | 3 505 € | 4 032 € | 5 193 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Družstevná 1424/18, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1424/18, 900014 Modra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.