Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48160253・Pavla Horova 20, 84108 Bratislava-Devínska Nová Ves・Založené 2015
Obrat 2025
349 tis. €
+59 %Zisk 2025
55 tis. €
+21 %Aktíva
151 tis. €
+61 %Vlastný kapitál
139 tis. €
+64 %Zadlženosť
7,7 %
−2,0 ppHrubá marža
23,3 %
−6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,6 %
−4,9 ppZisk / výnosy
ROA
36,1 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
39,2 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,46
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
69 tis. €
+21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
122 tis. €
+108 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 144 tis. € | 219 tis. € | 349 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 43 tis. € | 65 tis. € | 81 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 144 tis. € | 219 tis. € | 349 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 394 € | 30 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € |
| Daň z príjmov | 561 € | 7 467 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 47 tis. € | 94 tis. € | 151 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 9 503 € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 9 503 € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 37 tis. € | 68 tis. € | 133 tis. € |
| Zásoby | 7 036 € | 1 909 € | 3 491 € | 5 032 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 380 € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 6 536 € | 32 tis. € | 45 tis. € | 106 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 47 tis. € | 94 tis. € | 151 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 385 € | 40 tis. € | 85 tis. € | 139 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 470 € | 3 885 € | 34 tis. € | 79 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 394 € | 30 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € |
| Záväzky | 17 tis. € | 6 781 € | 9 163 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 6 781 € | 9 163 € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pavla Horova 6150/20, 84108 Bratislava-Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Pavla Horova 6150/20, 84108 Bratislava-Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Ivana Bukovčana 13, 84108 Bratislava-Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
FILTOM, s. r. o.
Pavla Horova 20, 84108 Bratislava-Devínska Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.