Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48170569・Papín 45, 067 33 Papín・Založené 2015
Obrat 2025
987 tis. €
−11 %Zisk 2025
121 tis. €
+6,6 %Aktíva
551 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
454 tis. €
+36 %Zadlženosť
17,7 %
−11 ppHrubá marža
44,3 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,3 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
22,0 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
26,7 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,09
+58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
159 tis. €
+6,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
302 tis. €
+51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 607 tis. € | 1,06 mil. € | 1,1 mil. € | 961 tis. € |
| Pridaná hodnota | 187 tis. € | 319 tis. € | 419 tis. € | 426 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 607 tis. € | 1,06 mil. € | 1,1 mil. € | 987 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 67 tis. € | 110 tis. € | 114 tis. € | 121 tis. € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | 34 tis. € | 36 tis. € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 274 tis. € | 382 tis. € | 466 tis. € | 551 tis. € |
| Neobežný majetok | 102 tis. € | 72 tis. € | 140 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 102 tis. € | 72 tis. € | 140 tis. € | 152 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 173 tis. € | 310 tis. € | 325 tis. € | 399 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 59 tis. € | 100 tis. € | 133 tis. € | 270 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 114 tis. € | 209 tis. € | 193 tis. € | 130 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 327 € | 407 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 274 tis. € | 382 tis. € | 466 tis. € | 551 tis. € |
| Vlastné imanie | 108 tis. € | 219 tis. € | 333 tis. € | 454 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | — |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 103 tis. € | 213 tis. € | 327 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 67 tis. € | 110 tis. € | 114 tis. € | 121 tis. € |
| Záväzky | 166 tis. € | 164 tis. € | 133 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 1 981 € | 2 586 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 166 tis. € | 162 tis. € | 126 tis. € | 98 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 70 € | 6 € | 4 536 € | 6 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Papín 45, 06733 Papín, Slovenská republika
Adresa Papín 45, 06733 Papín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.