Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48180912・Nám. SNP 16, 97401 Banská Bystrica・Založené 2015
Obrat 2025
149 tis. €
+8,9 %Zisk 2025
4 683 €
+613 %Aktíva
59 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+20 %Zadlženosť
51,6 %
−2,5 ppHrubá marža
17,4 %
+8,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,1 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
8,0 %
+6,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,4 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,94
+4,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 961 €
+269 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 80 tis. € | 74 tis. € | 131 tis. € | 149 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 2 031 € | 12 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 80 tis. € | 75 tis. € | 137 tis. € | 149 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 970 € | 688 € | 657 € | 4 683 € |
| Daň z príjmov | 2 649 € | 594 € | 960 € | 1 278 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 401 € | 885 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 401 € | 885 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 33 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 21 tis. € | 29 tis. € | 39 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 13 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 9 985 € | 17 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 970 € | 688 € | 657 € | 4 683 € |
| Záväzky | 6 414 € | 11 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 414 € | 11 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Mládežnícka 1890/29, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Námestie Ľudovíta Štúra 25, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 1890/29, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Námestie Ľudovíta Štúra 25, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.