Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48189839・Mlynská 349, 02944 Rabča・Založené 2015
Obrat 2025
2 439 €
Zisk 2025
−4 173 €
+74 %Aktíva
251 €
−79 %Vlastný kapitál
−11 tis. €
−64 %Zadlženosť
4 344,6 %
+3 693 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-171,1 %
Zisk / výnosy
ROA
-1 662,5 %
−294 ppRentabilita aktív
ROE
39,2 %
−209 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 833 €
+76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,9 %
−6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−10 tis. €
−70 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 517 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | −8 825 € | −7 270 € | −4 190 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 517 € | 0 € | 2 439 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 131 € | −15 tis. € | −16 tis. € | −4 173 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 11 tis. € | 1 175 € | 251 € |
| Neobežný majetok | 5 213 € | 2 234 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 213 € | 2 234 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 8 621 € | 1 175 € | 251 € |
| Zásoby | 56 € | 33 € | 45 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 217 € | 329 € | 554 € | 19 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 8 259 € | 576 € | 232 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 11 tis. € | 1 175 € | 251 € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 9 601 € | −6 482 € | −11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 20 tis. € | 4 600 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 131 € | −15 tis. € | −16 tis. € | −4 173 € |
| Záväzky | 2 329 € | 1 254 € | 7 657 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 338 € | 349 € | 372 € | 377 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 393 € | 884 € | 7 223 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 598 € | 21 € | 62 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Turnianska 3103/1, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynská 349, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Turnianska 3103/1, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynská 349, 02944 Rabča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.