Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48190535・Hurbanova Ves 122, 90301 Hurbanova Ves・Založené 2015
Obrat 2025
696 tis. €
+16 %Zisk 2025
11 tis. €
+47 %Aktíva
288 tis. €
+6,3 %Vlastný kapitál
52 tis. €
+27 %Zadlženosť
81,9 %
−2,9 ppHrubá marža
7,3 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
21,2 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,8 %
−8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
77 tis. €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
43,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 309 tis. € | 604 tis. € | 599 tis. € | 686 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 39 tis. € | 58 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 310 tis. € | 609 tis. € | 601 tis. € | 696 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 109 € | 2 001 € | 7 511 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 € | 496 € | 3 845 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 130 tis. € | 162 tis. € | 270 tis. € | 288 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 17 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 17 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 112 tis. € | 145 tis. € | 237 tis. € | 229 tis. € |
| Zásoby | 57 tis. € | 42 tis. € | 41 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 69 tis. € | 135 tis. € | 125 tis. € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 33 tis. € | 61 tis. € | 68 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 130 tis. € | 162 tis. € | 270 tis. € | 288 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € | 52 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −48 tis. € | −41 tis. € | −39 tis. € | −31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 109 € | 2 001 € | 7 511 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 99 tis. € | 129 tis. € | 229 tis. € | 236 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 66 tis. € | 41 tis. € | 122 tis. € | 152 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 97 tis. € | 73 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 32 tis. € | 87 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Bežovce 181, 07253 Bežovce, Slovenská republika
Adresa Senecká ulica 2/17, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Gercenova 1163/19, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 2, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Senecká ulica 2/17, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Senecká ulica 202/19, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Bežovce 181, 07253 Bežovce, Slovenská republika
Adresa Gercenova 1163/19, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 2, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Gercenova 1163/19, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 2, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 2, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Adresa Bežovce 162, 07253 Bežovce, Slovenská republika
Adresa Hurbanova Ves 2, 90301 Hurbanova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Westieri Slovakia s. r. o.
Hurbanova Ves 122, 90301 Hurbanova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.