Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48209520・Lubina 324, 916 12 Lubina・Založené 2015
Obrat 2025
170 tis. €
−44 %Zisk 2025
410 tis. €
+573 %Aktíva
545 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
436 tis. €
+12 %Zadlženosť
20,0 %
+19 ppHrubá marža
28,0 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
242,1 %
+222 ppZisk / výnosy
ROA
75,4 %
+60 ppRentabilita aktív
ROE
94,2 %
+79 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,99
−94 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
520 tis. €
+572 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
436 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 408 tis. € | 302 tis. € | 305 tis. € | 170 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 83 tis. € | 77 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 408 tis. € | 302 tis. € | 305 tis. € | 170 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 42 tis. € | 83 tis. € | 61 tis. € | 410 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 0 € | 16 tis. € | 109 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 357 tis. € | 397 tis. € | 394 tis. € | 545 tis. € |
| Neobežný majetok | 73 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 73 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 357 tis. € | 397 tis. € | 394 tis. € | 545 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 272 tis. € | 270 tis. € | 282 tis. € | 31 € |
| Finančné účty | 85 tis. € | 127 tis. € | 111 tis. € | 545 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 357 tis. € | 397 tis. € | 394 tis. € | 545 tis. € |
| Vlastné imanie | 341 tis. € | 394 tis. € | 389 tis. € | 436 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 294 tis. € | 306 tis. € | 322 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 42 tis. € | 83 tis. € | 61 tis. € | 410 tis. € |
| Záväzky | 16 tis. € | 3 227 € | 4 662 € | 109 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 3 227 € | 4 662 € | 109 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Lubina 324, 91612 Lubina, Slovenská republika
Adresa Stará Myjava 83, 90701 Stará Myjava, Slovenská republika
Adresa Lubina 324, 91612 Lubina, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.