Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

R-STAVING PLUS s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 48212903Svätoplukova 2, 984 01 LučenecZaložené 2015

Obrat 2025

31 tis. €

−19 %
IČO
48212903
DIČ
2120091820
IČ DPH
Sídlo
R-STAVING PLUS s.r.o.Svätoplukova 2 984 01 Lučenec
Dátum vzniku
sobota 27. júna 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/28263/S

Zisk 2025

−3 461 €

−137 %

Aktíva

208 tis. €

+0,6 %

Vlastný kapitál

165 tis. €

−2,2 %

Zadlženosť

20,7 %

+2,2 pp

Hrubá marža

38,4 %

+16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−137 %
8 365 €17 tis. €12 tis. €12 tis. €15 tis. €22 tis. €14 tis. €34 tis. €20 tis. €9 443 €−3 461 €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+13 %
18 tis. €44 tis. €43 tis. €17 tis. €27 tis. €27 tis. €20 tis. €43 tis. €46 tis. €28 tis. €31 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-11,1 %

−36 pp

Zisk / výnosy

ROA

-1,7 %

−6,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

-2,1 %

−7,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

8,67

+5,0 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−2 633 €

−124 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-31,4 %

−47 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

175 tis. €

+1,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

5,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

18 tis. €201544 tis. €201643 tis. €201717 tis. €201827 tis. €201927 tis. €202020 tis. €202143 tis. €202246 tis. €202339 tis. €202431 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru43 tis. €46 tis. €28 tis. €31 tis. €
Pridaná hodnota41 tis. €27 tis. €6 159 €12 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti43 tis. €46 tis. €39 tis. €31 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení34 tis. €20 tis. €9 443 €−3 461 €
Daň z príjmov5 934 €3 585 €1 695 €828 €
Daň z príjmov splatná5 934 €3 585 €1 695 €828 €

Aktíva

  • Neobežný majetok10 tis. €
  • Obežný majetok198 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie165 tis. €
  • Záväzky43 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom167 tis. €194 tis. €207 tis. €208 tis. €
Neobežný majetok0 €14 tis. €11 tis. €10 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €14 tis. €11 tis. €10 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok167 tis. €180 tis. €196 tis. €198 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky792 €0 €0 €500 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty166 tis. €180 tis. €196 tis. €197 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky167 tis. €194 tis. €207 tis. €208 tis. €
Vlastné imanie139 tis. €159 tis. €169 tis. €165 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov100 tis. €134 tis. €154 tis. €163 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení34 tis. €20 tis. €9 443 €−3 461 €
Záväzky28 tis. €35 tis. €38 tis. €43 tis. €
Dlhodobé záväzky20 €20 €20 €20 €
Krátkodobé záväzky6 244 €17 tis. €24 tis. €23 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé22 tis. €18 tis. €14 tis. €20 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 360 €4 674 €3 321 €3 077 €3 986 €3 847 €2 557 €5 934 €3 585 €1 695 €828 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • 4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.Platné od sobota 27. júna 2015
  • Administratívne službyPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 27. júna 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 27. júna 2015
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 27. júna 2015

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 27. júna 2015

    Adresa J. Kráľa 679/17, 98552 Divín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 27. júna 2015

    Adresa J. Kráľa 679/17, 98552 Divín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/28263/S
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
R-STAVING PLUS s.r.o.

Sídlo spoločnosti

R-STAVING PLUS s.r.o.

Svätoplukova 2, 984 01 Lučenec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.