Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48224731・Stránske 175, 013 13 Stránske・Založené 2015
Obrat 2022
14 tis. €
−55 %Zisk 2022
−9 156 €
−114 %Aktíva
1 048 €
−81 %Vlastný kapitál
−43 tis. €
−27 %Zadlženosť
4 240,4 %
+3 534 ppHrubá marža
10,5 %
+0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-64,9 %
−51 ppZisk / výnosy
ROA
-873,7 %
−798 ppRentabilita aktív
ROE
21,1 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−83 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 156 €
−114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−43 tis. €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 21 tis. € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | 496 € | 3 171 € | 3 185 € | 1 482 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 22 tis. € | 32 tis. € | 14 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 945 € | −8 447 € | −4 269 € | −9 156 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 797 € | 2 163 € | 5 649 € | 1 048 € |
| Neobežný majetok | 1 325 € | 101 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 325 € | 101 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 472 € | 2 062 € | 5 649 € | 1 048 € |
| Zásoby | 42 € | 16 € | 29 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 550 € | 644 € | 3 331 € | 500 € |
| Finančné účty | 880 € | 1 402 € | 2 289 € | 548 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 797 € | 2 163 € | 5 649 € | 1 048 € |
| Vlastné imanie | −22 tis. € | −30 tis. € | −34 tis. € | −43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −27 tis. € | −35 tis. € | −39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 945 € | −8 447 € | −4 269 € | −9 156 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 32 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 32 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Stránske 175, 01313 Stránske, Slovenská republika
Adresa Veľká Okružná 1304/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Revolučná 3289/1, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Stránske 175, 01313 Stránske, Slovenská republika
Adresa Veľká Okružná 1304/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Revolučná 3289/1, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.