Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48224847・Bajkalská 9/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2015
Obrat 2025
12 tis. €
−15 %Zisk 2025
−15 tis. €
−590 %Aktíva
3,57 mil. €
−14 %Vlastný kapitál
491 tis. €
−2,9 %Zadlženosť
86,2 %
−1,5 ppHrubá marža
51,1 %
+116 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-122,9 %
−144 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
-3,0 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,34
+113 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−359 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,0 %
−54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
248 tis. €
−2,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
223,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 1 150 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 272 € | −395 € | −9 090 € | 6 131 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 1 772 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 082 € | −2 328 € | 3 011 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 420 € | 939 € | 1 942 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4,22 mil. € | 4,06 mil. € | 4,14 mil. € | 3,57 mil. € |
| Neobežný majetok | 3,48 mil. € | 3,44 mil. € | 3,63 mil. € | 3,25 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 107 tis. € | 170 tis. € | 165 tis. € | 159 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 3,37 mil. € | 3,27 mil. € | 3,47 mil. € | 3,09 mil. € |
| Obežný majetok | 748 tis. € | 624 tis. € | 503 tis. € | 322 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 262 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 730 tis. € | 606 tis. € | 484 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4,22 mil. € | 4,06 mil. € | 4,14 mil. € | 3,57 mil. € |
| Vlastné imanie | 505 tis. € | 503 tis. € | 506 tis. € | 491 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 401 tis. € | 403 tis. € | 401 tis. € | 404 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 082 € | −2 328 € | 3 011 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 3,72 mil. € | 3,56 mil. € | 3,63 mil. € | 3,08 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 3,28 mil. € | 3,17 mil. € | 3,36 mil. € | 2,98 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 407 tis. € | 357 tis. € | 247 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Strmý vŕšok 8127/127, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Strmý vŕšok 8127/127, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Strmý vŕšok 8127/127, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Strmý vŕšok 8127/127, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kálmán Imre u. 24. II. em. 4., 1054 Budapešť, Maďarsko
Adresa Strmý vŕšok 8127/127, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Finist, s.r.o.
Bajkalská 9/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.