Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48227986・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava・Založené 2015
Obrat 2020
195 €
−98 %Zisk 2020
−6 616 €
−273 %Aktíva
4 586 €
−62 %Vlastný kapitál
4 586 €
−59 %Zadlženosť
0,0 %
−8,2 ppHrubá marža
-127,7 %
−187 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3 392,8 %
−3 440 ppZisk / výnosy
ROA
-144,3 %
−176 ppRentabilita aktív
ROE
-144,3 %
−178 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−6 616 €
−238 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 586 €
−59 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 893 € | 9 789 € | 8 111 € | 195 € |
| Pridaná hodnota | 2 537 € | 1 133 € | 4 788 € | −249 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 893 € | 9 789 € | 8 111 € | 195 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 996 € | 448 € | 3 828 € | −6 616 € |
| Daň z príjmov | 558 € | 960 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 4 586 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 4 586 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 854 € | 7 789 € | 7 291 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 825 € | 5 066 € | 4 908 € | 4 586 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 4 586 € |
| Vlastné imanie | 6 927 € | 7 375 € | 11 tis. € | 4 586 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −69 € | 1 927 € | 2 375 € | 6 202 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 996 € | 448 € | 3 828 € | −6 616 € |
| Záväzky | 3 752 € | 5 480 € | 996 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 752 € | 5 480 € | 996 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Dukelských bojovníku 3292/134, 67181 Znojmo, Česká republika
Adresa Kuchařovická 1217/1, 66902 Znojmo, Česká republika
Adresa Stará Myjava 83, 90701 Stará Myjava, Slovenská republika
Adresa Dukelských bojovníků 3292/134, 67181 Znojmo, Česká republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
MyCat SK s. r. o. v likvidácii
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.