Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48228150・Ľ. Štúra 979/18, 960 01 Zvolen・Založené 2015
Obrat 2025
624 tis. €
+11 %Zisk 2025
92 tis. €
−53 %Aktíva
334 tis. €
−5,5 %Vlastný kapitál
212 tis. €
−7,7 %Zadlženosť
34,3 %
−0,1 ppHrubá marža
69,4 %
−7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,8 %
−20 ppZisk / výnosy
ROA
27,6 %
−28 ppRentabilita aktív
ROE
43,6 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,83
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
117 tis. €
−53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
138 tis. €
−3,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 350 tis. € | 338 tis. € | 562 tis. € | 621 tis. € |
| Pridaná hodnota | 275 tis. € | 250 tis. € | 430 tis. € | 431 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 350 tis. € | 343 tis. € | 562 tis. € | 624 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 157 tis. € | 136 tis. € | 196 tis. € | 92 tis. € |
| Daň z príjmov | 42 tis. € | 36 tis. € | 53 tis. € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 42 tis. € | 36 tis. € | 53 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 210 tis. € | 244 tis. € | 354 tis. € | 334 tis. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 128 tis. € | 177 tis. € | 170 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 128 tis. € | 177 tis. € | 170 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 185 tis. € | 114 tis. € | 173 tis. € | 161 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 17 tis. € | 59 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 138 tis. € | 97 tis. € | 114 tis. € | 89 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 756 € | 2 624 € | 3 507 € | 2 940 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 210 tis. € | 244 tis. € | 354 tis. € | 334 tis. € |
| Vlastné imanie | 163 tis. € | 142 tis. € | 230 tis. € | 212 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 28 tis. € | 114 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 157 tis. € | 136 tis. € | 196 tis. € | 92 tis. € |
| Záväzky | 47 tis. € | 103 tis. € | 122 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 76 tis. € | 85 tis. € | 81 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 624 € | 1 952 € | 5 038 € | 9 557 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 2 419 € | 7 814 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ľudovíta Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Ľ.Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 979/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 3757/10, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o.
Ľ. Štúra 979/18, 960 01 Zvolen
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.