Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48238007・M.R. Štefánika 232, 07501 Trebišov・Založené 2015
Obrat 2024
55 tis. €
−25 %Zisk 2024
−5 205 €
+75 %Aktíva
829 tis. €
+174 %Vlastný kapitál
−54 tis. €
−11 %Zadlženosť
106,5 %
−9,6 ppHrubá marža
-9,2 %
+20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,5 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
-0,6 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
9,7 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
+7,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 205 €
+75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−70 tis. €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 44 tis. € | 73 tis. € | 55 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 296 € | −12 tis. € | −21 tis. € | −5 051 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 44 tis. € | 73 tis. € | 55 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 758 € | −12 tis. € | −21 tis. € | −5 205 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 043 € | 72 tis. € | 302 tis. € | 829 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 1 749 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 749 € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 043 € | 72 tis. € | 300 tis. € | 813 tis. € |
| Zásoby | 8 415 € | 78 tis. € | 291 tis. € | 561 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −1 194 € | −8 258 € | 6 862 € | 244 tis. € |
| Finančné účty | 822 € | 2 464 € | 2 913 € | 8 178 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 043 € | 72 tis. € | 302 tis. € | 829 tis. € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −27 tis. € | −48 tis. € | −54 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −15 tis. € | −27 tis. € | −48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 758 € | −12 tis. € | −21 tis. € | −5 205 € |
| Záväzky | 23 tis. € | 100 tis. € | 351 tis. € | 883 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 23 tis. € | 100 tis. € | 351 tis. € | 883 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 189/17, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 189/17, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.