Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48246794・Vážska 1577/26, 91401 Trenčianska Teplá・Založené 2015
Obrat 2025
148 tis. €
+13 %Zisk 2025
16 tis. €
+2 047 %Aktíva
147 tis. €
+4,7 %Vlastný kapitál
47 tis. €
+53 %Zadlženosť
68,2 %
−10 ppHrubá marža
57,2 %
+8,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,9 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
34,7 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,44
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+15 242 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,0 %
−719 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−28 tis. €
−201 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 149 tis. € | 150 tis. € | 131 tis. € | 148 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 85 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 150 tis. € | 131 tis. € | 148 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 340 € | −151 € | −830 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 430 € | 323 € | 960 € | 3 782 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 174 tis. € | 141 tis. € | 140 tis. € | 147 tis. € |
| Neobežný majetok | 106 tis. € | 101 tis. € | 97 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 106 tis. € | 101 tis. € | 97 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 639 € | 399 € | 380 € | 368 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 6 108 € | 7 991 € | 9 097 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 34 tis. € | 35 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 174 tis. € | 141 tis. € | 140 tis. € | 147 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € | 47 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 340 € | −151 € | −830 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 143 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 758 € | 1 011 € | 1 131 € | 1 335 € |
| Krátkodobé záväzky | 70 tis. € | 45 tis. € | 52 tis. € | 50 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 63 tis. € | 55 tis. € | 47 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 834 € | 7 849 € | 7 915 € | 7 764 € |
| Rezervy | 1 012 € | 753 € | 856 € | 930 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Cédrová 4377/18, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Cédrová 4377/18, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.