Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48252425・Béžová 3939/2, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2015
Obrat 2025
20 tis. €
−32 %Zisk 2025
−828 €
−126 %Aktíva
2 875 €
−60 %Vlastný kapitál
2 004 €
−29 %Zadlženosť
30,3 %
−31 ppHrubá marža
34,6 %
+0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,1 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
-28,8 %
−73 ppRentabilita aktív
ROE
-41,3 %
−156 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,00
+251 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−488 €
−112 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-69,7 %
−91 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 738 €
+369 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 040 € | 9 031 € | 10 tis. € | 7 014 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 940 € | 1 531 € | 3 237 € | −828 € |
| Daň z príjmov | 390 € | 386 € | 883 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 11 tis. € | 7 246 € | 2 875 € |
| Neobežný majetok | 9 900 € | 6 688 € | 3 477 € | 266 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 900 € | 6 688 € | 3 477 € | 266 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 298 € | 4 248 € | 3 769 € | 2 609 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 1 273 € | 75 € |
| Finančné účty | 3 298 € | 4 248 € | 2 496 € | 2 534 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 11 tis. € | 7 246 € | 2 875 € |
| Vlastné imanie | −1 936 € | −405 € | 2 832 € | 2 004 € |
| Základné imanie | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | −10 tis. € | −8 796 € | −5 721 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 940 € | 1 531 € | 3 237 € | −828 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 11 tis. € | 4 414 € | 871 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 11 tis. € | 4 414 € | 871 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Rybárska 21, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Béžová 3939/2, 85107 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rybárska 21, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Béžová 3939/2, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 31, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budatínska 57, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
swiss rescue s.r.o.
Béžová 3939/2, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.