Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48254339・Jurigovo námestie 15, 84104 Bratislava-Karlova Ves・Založené 2015
Obrat 2024
38 tis. €
+250 %Zisk 2024
2 159 €
+221 %Aktíva
8 759 €
+37 %Vlastný kapitál
7 187 €
+43 %Zadlženosť
18,0 %
−3,3 ppHrubá marža
9,4 %
−9,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,7 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
24,6 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
30,0 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,57
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 540 €
+209 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 186 €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 38 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 137 € | 1 295 € | 1 999 € | 3 547 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 38 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 484 € | 617 € | 672 € | 2 159 € |
| Daň z príjmov | 85 € | 109 € | 150 € | 381 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 425 € | 4 744 € | 6 384 € | 8 759 € |
| Neobežný majetok | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 424 € | 4 743 € | 6 383 € | 8 758 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 175 € | 4 077 € | 3 012 € | 3 012 € |
| Finančné účty | 1 249 € | 666 € | 3 371 € | 5 746 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 425 € | 4 744 € | 6 384 € | 8 759 € |
| Vlastné imanie | 8 047 € | 4 355 € | 5 028 € | 7 187 € |
| Základné imanie | 9 308 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 911 € | −1 428 € | −810 € | −138 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 484 € | 617 € | 672 € | 2 159 € |
| Záväzky | 378 € | 389 € | 1 356 € | 1 572 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 378 € | 384 € | 1 356 € | 1 572 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 5 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Segnerova 2, 84 104 Bratislava-Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Segnerova 2, 84 104 Bratislava-Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Ilmatar s. r. o.
Jurigovo námestie 15, 84104 Bratislava-Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.