Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48255866・Lúky 528/1, 01314 Kamenná Poruba・Založené 2015
Obrat 2023
291 tis. €
−34 %Zisk 2023
122 tis. €
−40 %Aktíva
933 tis. €
+9,7 %Vlastný kapitál
931 tis. €
+15 %Zadlženosť
0,2 %
−4,6 ppHrubá marža
60,4 %
−5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,8 %
−4,7 ppZisk / výnosy
ROA
13,1 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
13,1 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
351,58
+2 297 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
155 tis. €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
635 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
42,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 254 tis. € | 376 tis. € | 440 tis. € | 286 tis. € |
| Pridaná hodnota | 160 tis. € | 206 tis. € | 292 tis. € | 173 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 254 tis. € | 376 tis. € | 440 tis. € | 291 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 117 tis. € | 145 tis. € | 204 tis. € | 122 tis. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 488 tis. € | 621 tis. € | 850 tis. € | 933 tis. € |
| Neobežný majetok | 55 tis. € | 307 tis. € | 251 tis. € | 296 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 55 tis. € | 307 tis. € | 251 tis. € | 296 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 433 tis. € | 313 tis. € | 599 tis. € | 637 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 113 tis. € | 218 tis. € | 54 tis. € |
| Finančné účty | 396 tis. € | 200 tis. € | 381 tis. € | 583 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 488 tis. € | 621 tis. € | 850 tis. € | 933 tis. € |
| Vlastné imanie | 459 tis. € | 605 tis. € | 809 tis. € | 931 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 335 tis. € | 452 tis. € | 597 tis. € | 802 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 117 tis. € | 145 tis. € | 204 tis. € | 122 tis. € |
| Záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 41 tis. € | 1 811 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 41 tis. € | 1 811 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Lúky 528/1, 01314 Kamenná Poruba, Slovenská republika
Adresa Lúky 528/1, 01314 Kamenná Poruba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.