Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48257231・Mostná 72, 949 01 Nitra・Založené 2015
Obrat 2018
20 tis. €
−38 %Zisk 2018
3 928 €
+121 %Aktíva
12 tis. €
+50 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
+21 %Zadlženosť
224,7 %
−111 ppHrubá marža
25,0 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,6 %
+78 ppZisk / výnosy
ROA
32,7 %
+268 ppRentabilita aktív
ROE
-26,3 %
−126 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 972 €
+127 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 51 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 23 tis. € | 2 611 € | 5 000 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 51 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | −16 tis. € | −19 tis. € | 3 928 € |
| Daň z príjmov | 3 549 € | 5 089 € | 480 € | 1 044 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 549 € | 5 089 € | 480 € | 1 044 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 3 397 € | 8 019 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 3 397 € | 8 019 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 552 € | −20 € | 3 337 € | 7 293 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 3 417 € | 4 682 € | 4 704 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 3 397 € | 8 019 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | −60 € | −19 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 11 tis. € | −5 060 € | −24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | −16 tis. € | −19 tis. € | 3 928 € |
| Záväzky | 5 169 € | 3 457 € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 169 € | 3 457 € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Széchenyi Lakópark 20, 9798 Ják, Maďarsko
Adresa Nitrianska 1741/33, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Széchenyi Lakópark 20, 9798 Ják, Maďarsko
Adresa Nitrianska 1741/33, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.