Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BioClinical s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 48270491Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť RačaZaložené 2015

Obrat 2024

115 tis. €

+36 %
IČO
48270491
DIČ
2120109904
IČ DPH
Sídlo
BioClinical s. r. o.Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Dátum vzniku
štvrtok 13. augusta 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/105667/B

Zisk 2024

−10 tis. €

+76 %

Aktíva

71 tis. €

−19 %

Vlastný kapitál

−1 999 €

−124 %

Zadlženosť

102,8 %

+12 pp

Hrubá marža

0,2 %

+39 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+76 %
5 513 €9 830 €7 506 €−1 914 €−18 tis. €−16 tis. €−4 406 €−17 tis. €−43 tis. €−10 tis. €2015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+41 %
20 tis. €50 tis. €54 tis. €61 tis. €12 tis. €24 tis. €20 tis. €85 tis. €81 tis. €114 tis. €2015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-9,0 %

+42 pp

Zisk / výnosy

ROA

-14,5 %

+34 pp

Rentabilita aktív

ROE

516,8 %

+1 030 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,06

−15 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−9 370 €

+78 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-10,2 %

−10 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

3 800 €

−76 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

21,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

20 tis. €201550 tis. €201654 tis. €201761 tis. €201813 tis. €201935 tis. €202020 tis. €202199 tis. €202284 tis. €2023115 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru20 tis. €85 tis. €81 tis. €114 tis. €
Pridaná hodnota8 764 €−4 191 €−31 tis. €173 €
Výnosy z hospodárskej činnosti20 tis. €99 tis. €84 tis. €115 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−4 406 €−17 tis. €−43 tis. €−10 tis. €
Daň z príjmov0 €1 096 €0 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok446 €
  • Obežný majetok71 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−1 999 €
  • Záväzky73 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom86 tis. €95 tis. €88 tis. €71 tis. €
Neobežný majetok34 tis. €13 tis. €4 727 €446 €
Dlhodobý hmotný majetok24 tis. €8 431 €2 862 €446 €
Dlhodobý nehmotný majetok9 913 €5 061 €1 865 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok52 tis. €82 tis. €83 tis. €71 tis. €
Zásoby48 tis. €62 tis. €66 tis. €63 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 329 €12 tis. €9 946 €7 380 €
Finančné účty1 403 €7 334 €6 540 €141 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky86 tis. €95 tis. €88 tis. €71 tis. €
Vlastné imanie8 012 €6 056 €8 332 €−1 999 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−19 tis. €−23 tis. €−40 tis. €−83 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−4 406 €−17 tis. €−43 tis. €−10 tis. €
Záväzky78 tis. €89 tis. €79 tis. €73 tis. €
Dlhodobé záväzky19 tis. €9 390 €7 795 €6 245 €
Krátkodobé záväzky53 tis. €80 tis. €67 tis. €67 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé5 918 €0 €4 534 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 960 €3 235 €2 967 €1 563 €0 €0 €0 €1 096 €0 €960 €2015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2025Dátum zverejneniastreda 6. augusta 2025Dátum odobratia zo zoznamustreda 3. júna 2026Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

27 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 29. mája 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 29. mája 2019
  • Kuriérske službyPlatné od streda 29. mája 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 29. mája 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 29. mája 2019
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od streda 29. mája 2019
  • Sťahovacie službyPlatné od streda 29. mája 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 29. mája 2019
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od streda 29. mája 2019
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 13. augusta 2015

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 23. októbra 2019

    Adresa dona Sandtnera 6177/33, 90201 Pezinok, Slovenská republika

  • Jozef NagyZaniknuté
    Konateľstreda 19. júna 2019 – pondelok 23. júna 2025

    Adresa Lúčna 1885/12, 90001 Modra, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 13. augusta 2015 – utorok 20. októbra 2020

    Adresa Pezinská 104/104, 90201 Vinosady, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 24. júna 2025

    Adresa dona Sandtnera 6177/33, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Jozef NagyZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 8. marca 2023 – pondelok 23. júna 2025

    Adresa Lúčna 1885/12, 90001 Modra, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. januára 2023 – utorok 7. marca 2023

    Adresa Pezinské Záhumenice 842/6, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Martin StruhárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. októbra 2020 – pondelok 23. júna 2025

    Adresa dona Sandtnera 6177/33, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 3. decembra 2019 – utorok 20. októbra 2020

    Adresa Pezinská 104/104, 90201 Vinosady, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR
  • Martin StruhárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 3. decembra 2019 – utorok 20. októbra 2020

    Adresa dona Sandtnera 6177/33, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad1 750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 3. decembra 2019 – štvrtok 19. januára 2023

    Adresa Pezinské Záhumenice 842/6, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. júla 2019 – pondelok 2. decembra 2019

    Adresa Pezinská 104/104, 90201 Vinosady, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. júla 2019 – pondelok 2. decembra 2019

    Adresa Pezinské Záhumenice 842/6, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 13. augusta 2015 – štvrtok 11. júla 2019

    Adresa Pezinská 104/104, 90201 Vinosady, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad5 000 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/105667/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 13. augusta 2015Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 29.07.2015 podľa § 57, §§ 105-153 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
BioClinical s. r. o.

Sídlo spoločnosti

BioClinical s. r. o.

Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.