Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48273953・Stred 185, 023 54 Turzovka・Založené 2015
Obrat 2024
88 tis. €
+4,9 %Zisk 2024
−25 tis. €
−1 067 %Aktíva
206 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
−5 126 €
−125 %Zadlženosť
102,5 %
+14 ppHrubá marža
-18,8 %
−25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-28,6 %
−26 ppZisk / výnosy
ROA
-12,2 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
492,5 %
+503 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
−1 023 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,0 %
−4,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−180 tis. €
−71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 59 tis. € | 169 tis. € | 84 tis. € | 88 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 698 € | 8 132 € | 4 984 € | −17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 59 tis. € | 169 tis. € | 84 tis. € | 88 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 790 € | −1 026 € | −2 163 € | −25 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 131 tis. € | 146 tis. € | 176 tis. € | 206 tis. € |
| Neobežný majetok | 113 tis. € | 128 tis. € | 155 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 113 tis. € | 128 tis. € | 155 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 101 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 396 € | 3 715 € | 5 087 € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 186 € | 501 € | 188 € | 75 € |
| Časové rozlíšenie | 549 € | 522 € | 1 262 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 131 tis. € | 146 tis. € | 176 tis. € | 206 tis. € |
| Vlastné imanie | −194 € | 2 281 € | 20 tis. € | −5 126 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −31 tis. € | −33 tis. € | −34 tis. € | −36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 790 € | −1 026 € | −2 163 € | −25 tis. € |
| Záväzky | 131 tis. € | 144 tis. € | 155 tis. € | 211 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 96 € | 110 € | 126 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 67 tis. € | 99 tis. € | 124 tis. € | 208 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 64 tis. € | 44 tis. € | 31 tis. € | 3 323 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
71 registrovaných činností
Adresa Vyšný Koniec 68, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 109, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 73, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Vyšný Koniec 68, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 109, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Vyšný Koniec 68, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 109, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Vyšný Koniec 68, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 109, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 73, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.