Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48277495・Teplická 242, 92205 Chtelnica・Založené 2015
Obrat 2025
28 tis. €
−1,4 %Zisk 2025
−2 612 €
+31 %Aktíva
3 174 €
+6,3 %Vlastný kapitál
1 424 €
+114 %Zadlženosť
55,1 %
−393 ppHrubá marža
44,2 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,2 %
+3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-82,3 %
+44 ppRentabilita aktív
ROE
-183,4 %
−220 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
+696 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 272 €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 424 €
+114 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 273 € | 11 tis. € | 9 674 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −864 € | −995 € | −3 774 € | −2 612 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 581 € | 2 513 € | 2 985 € | 3 174 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 581 € | 2 513 € | 2 985 € | 3 174 € |
| Zásoby | 0 € | 1 015 € | 1 158 € | 1 412 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 258 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 727 € | 700 € | 934 € | 0 € |
| Finančné účty | 854 € | 798 € | 893 € | 1 504 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 581 € | 2 513 € | 2 985 € | 3 174 € |
| Vlastné imanie | −4 750 € | −6 606 € | −10 tis. € | 1 424 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 886 € | −11 tis. € | −12 tis. € | −964 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −864 € | −995 € | −3 774 € | −2 612 € |
| Záväzky | 6 331 € | 9 119 € | 13 tis. € | 1 750 € |
| Dlhodobé záväzky | 227 € | 273 € | 273 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 065 € | 8 846 € | 13 tis. € | 1 750 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Tehliarska 913/43, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 913/43, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 913/43, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Tehliarska 913/43, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.