Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48295116・Šintava 755, 92551 Šintava・Založené 2015
Obrat 2025
25 tis. €
−1,4 %Zisk 2025
3 257 €
−16 %Aktíva
10 tis. €
−27 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+26 %Zadlženosť
-52,3 %
−62 ppHrubá marža
30,1 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,0 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
31,6 %
+4,2 ppRentabilita aktív
ROE
20,8 %
−10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-1,88
−118 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 664 €
−19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
−3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 892 € | 4 166 € | 8 056 € | 7 542 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 329 € | 958 € | 3 868 € | 3 257 € |
| Daň z príjmov | 677 € | 169 € | 683 € | 407 € |
| Daň z príjmov splatná | 677 € | 169 € | 683 € | 407 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 240 € | 9 808 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 210 € | 9 772 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 954 € | 3 027 € | 2 204 € | 2 449 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 256 € | 6 745 € | 12 tis. € | 7 811 € |
| Časové rozlíšenie | 30 € | 36 € | 35 € | 41 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 240 € | 9 808 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 603 € | 8 561 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −2 726 € | 2 603 € | 3 561 € | 7 429 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 329 € | 958 € | 3 868 € | 3 257 € |
| Záväzky | 1 385 € | 1 035 € | 1 436 € | −5 385 € |
| Dlhodobé záväzky | 49 € | 60 € | 72 € | 86 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 336 € | 975 € | 1 364 € | −5 471 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 252 € | 212 € | 242 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Šintava 755, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Šintava 755, 92551 Šintava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.