Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48308307・J. Kollára 8/44, 03821 Mošovce・Založené 2015
Obrat 2025
201 tis. €
−9,8 %Zisk 2025
34 tis. €
−36 %Aktíva
366 tis. €
+10,0 %Vlastný kapitál
282 tis. €
+13 %Zadlženosť
23,0 %
−2,1 ppHrubá marža
57,4 %
+6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,1 %
−6,9 ppZisk / výnosy
ROA
9,4 %
−6,6 ppRentabilita aktív
ROE
12,1 %
−9,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,76
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 tis. €
−33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
+3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
323 tis. €
+8,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 423 tis. € | 232 tis. € | 223 tis. € | 196 tis. € |
| Pridaná hodnota | 198 tis. € | 107 tis. € | 114 tis. € | 113 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 423 tis. € | 233 tis. € | 223 tis. € | 201 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 38 tis. € | −14 tis. € | 53 tis. € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 0 € | 13 tis. € | 9 811 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 289 tis. € | 266 tis. € | 333 tis. € | 366 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 15 tis. € | 8 331 € | 1 602 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 29 tis. € | 15 tis. € | 8 331 € | 1 602 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 260 tis. € | 251 tis. € | 325 tis. € | 365 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 199 tis. € | 176 tis. € | 238 tis. € | 287 tis. € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 75 tis. € | 87 tis. € | 77 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 289 tis. € | 266 tis. € | 333 tis. € | 366 tis. € |
| Vlastné imanie | 210 tis. € | 196 tis. € | 250 tis. € | 282 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 166 tis. € | 204 tis. € | 190 tis. € | 241 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 38 tis. € | −14 tis. € | 53 tis. € | 34 tis. € |
| Záväzky | 78 tis. € | 70 tis. € | 83 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 7 242 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 33 tis. € | 26 tis. € | 43 tis. € | 33 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 2 887 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa J. Kollára 8/44, 03821 Mošovce, Slovenská republika
Adresa J. Kollára 8/44, 03821 Mošovce, Slovenská republika
Adresa J. Kollára 8/44, 03821 Mošovce, Slovenská republika
Adresa J.Kollára 8/44, 03821 Mošovce, Slovenská republika
Adresa J. Kollára 8/44, 03821 Mošovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.