Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48310212・Čadca Podzávoz 3383, 02201 Čadca・Založené 2015
Obrat 2025
392 tis. €
+24 %Zisk 2025
12 tis. €
+40 %Aktíva
90 tis. €
−34 %Vlastný kapitál
59 tis. €
+132 %Zadlženosť
35,3 %
−46 ppHrubá marža
9,6 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,1 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
13,6 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
21,1 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,27
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 853 €
−84 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 370 tis. € | 269 tis. € | 315 tis. € | 392 tis. € |
| Pridaná hodnota | 36 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 392 tis. € | 310 tis. € | 315 tis. € | 392 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 949 € | −11 tis. € | 8 774 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 780 € | 779 € | 2 333 € | 3 277 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 780 € | 779 € | 2 333 € | 3 277 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 197 tis. € | 101 tis. € | 137 tis. € | 90 tis. € |
| Neobežný majetok | 89 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 89 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 107 tis. € | 61 tis. € | 97 tis. € | 46 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 61 tis. € | 60 tis. € | 69 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 1 405 € | 28 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 197 tis. € | 101 tis. € | 137 tis. € | 90 tis. € |
| Vlastné imanie | 128 tis. € | 61 tis. € | 25 tis. € | 59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 606 € | 606 € | 606 € | 606 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 949 € | −11 tis. € | 8 774 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 69 tis. € | 39 tis. € | 112 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 196 € | 222 € | 249 € | 309 € |
| Krátkodobé záväzky | 69 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 9 499 € | 77 tis. € | −4 400 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Čadca Podzávoz 3383, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Kukučínova 33/16, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Čadca Podzávoz 3383, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Kukučínova 33/16, 02201 Čadca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.