Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48316792・Hlavná 830/151, 95176 Tesárske Mlyňany・Založené 2015
Obrat 2025
48 tis. €
+32 %Zisk 2025
6 371 €
+9 553 %Aktíva
14 tis. €
+0,3 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+120 %Zadlženosť
17,1 %
−45 ppHrubá marža
31,3 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,4 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
45,2 %
+45 ppRentabilita aktív
ROE
54,5 %
+53 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,53
+302 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 711 €
+1 553 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,1 %
−79 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+120 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 47 tis. € | 36 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 302 € | 4 746 € | 7 510 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 47 tis. € | 36 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 959 € | −1 859 € | 66 € | 6 371 € |
| Daň z príjmov | 162 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 908 € | 8 381 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 908 € | 8 381 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 073 € | 461 € | 8 646 € | 1 370 € |
| Finančné účty | 7 835 € | 7 920 € | 5 394 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 908 € | 8 381 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 105 € | 5 246 € | 5 312 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 019 € | 1 930 € | 71 € | 134 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 959 € | −1 859 € | 66 € | 6 371 € |
| Záväzky | 1 803 € | 3 135 € | 8 728 € | 2 401 € |
| Dlhodobé záväzky | 46 € | 70 € | 99 € | 129 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 757 € | 3 065 € | 8 629 € | 2 156 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 116 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Hlavná 830/151, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Dolné Sľažany 344, 95171 Sľažany, Slovenská republika
Adresa Dolné Sľažany 344, 95171 Sľažany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 830/151, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Dolné Sľažany 344, 95171 Sľažany, Slovenská republika
Adresa Dolné Sľažany 344, 95171 Sľažany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.