Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48320064・Čalovec 379, 946 02 Čalovec・Založené 2015
Obrat 2023
663 tis. €
−40 %Zisk 2023
−858 €
+95 %Aktíva
69 tis. €
+3,3 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
55,7 %
+1,2 ppHrubá marža
38,3 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,1 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
-1,2 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
-2,8 %
+56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,80
−4,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−858 €
+95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
−1,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
106,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,06 mil. € | 1,83 mil. € | 1,1 mil. € | 663 tis. € |
| Pridaná hodnota | 754 tis. € | 689 tis. € | 415 tis. € | 254 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,07 mil. € | 1,83 mil. € | 1,1 mil. € | 663 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 9 004 € | −18 tis. € | −858 € |
| Daň z príjmov | 4 593 € | 2 394 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 178 tis. € | 198 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 578 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 578 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 174 tis. € | 198 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 135 tis. € | 63 tis. € | 66 tis. € |
| Finančné účty | 102 tis. € | 63 tis. € | 3 729 € | 2 728 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 178 tis. € | 198 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 58 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| HV minulých rokov | −1 379 € | 9 394 € | 5 948 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 9 004 € | −18 tis. € | −858 € |
| Záväzky | 131 tis. € | 139 tis. € | 36 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 674 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 131 tis. € | 139 tis. € | 36 tis. € | 38 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Jasovská 3130/25, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rímska 2139/5, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Čalovec 379, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1331/34, 92522 Veľké Úľany, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1331/34, 92522 Veľké Úľany, Slovenská republika
Adresa Čalovec 379, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.