Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48324183・Žarnov 849, 01362 Veľké Rovné・Založené 2015
Obrat 2025
19 tis. €
−41 %Zisk 2025
4 135 €
−71 %Aktíva
11 tis. €
−57 %Vlastný kapitál
9 291 €
−52 %Zadlženosť
16,4 %
−9,4 ppHrubá marža
54,2 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,4 %
−22 ppZisk / výnosy
ROA
37,2 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
44,5 %
−29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,50
+64 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 036 €
−71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,9 %
+0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 197 €
−48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 110 € | 11 tis. € | 22 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 27 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −299 € | 4 623 € | 14 tis. € | 4 135 € |
| Daň z príjmov | 154 € | 1 022 € | 2 905 € | 901 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 385 € | 6 344 € | 3 719 € | 1 094 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 385 € | 6 344 € | 3 719 € | 1 094 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 005 € | 6 547 € | 22 tis. € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 504 € | 36 € | 48 € | 153 € |
| Finančné účty | 8 501 € | 6 511 € | 22 tis. € | 9 864 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 11 tis. € | 19 tis. € | 9 291 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 1 174 € | −344 € | −344 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −299 € | 4 623 € | 14 tis. € | 4 135 € |
| Záväzky | 1 716 € | 1 594 € | 6 728 € | 1 820 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 656 € | 1 390 € | 6 668 € | 1 820 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Žarnov 849, 01362 Veľké Rovné, Slovenská republika
Adresa Žarnov 849, 01362 Veľké Rovné, Slovenská republika
Adresa Žarnov 849, 01362 Veľké Rovné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.