Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48330370・E. Bohúňa 19, 03401 Ružomberok・Založené 2015
Obrat 2025
368 tis. €
+25 %Zisk 2025
10 tis. €
−81 %Aktíva
243 tis. €
−2,1 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+88 %Zadlženosť
91,1 %
−4,3 ppHrubá marža
19,6 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
4,2 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
46,9 %
−417 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
+1,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,1 %
+4,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
64,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 125 tis. € | 203 tis. € | 295 tis. € | 361 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 80 tis. € | 110 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 126 tis. € | 203 tis. € | 295 tis. € | 368 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 777 € | 47 tis. € | 53 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 521 € | 13 tis. € | 3 238 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 60 tis. € | 155 tis. € | 249 tis. € | 243 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 135 tis. € | 234 tis. € | 222 tis. € |
| Zásoby | 244 € | 248 € | 387 € | 425 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 782 € | 8 649 € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 126 tis. € | 217 tis. € | 197 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 60 tis. € | 155 tis. € | 249 tis. € | 243 tis. € |
| Vlastné imanie | −89 tis. € | −42 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −116 tis. € | −110 tis. € | −63 tis. € | −9 164 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 777 € | 47 tis. € | 53 tis. € | 10 tis. € |
| Záväzky | 150 tis. € | 197 tis. € | 237 tis. € | 222 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 376 € | 455 € | 558 € | 714 € |
| Krátkodobé záväzky | 140 tis. € | 187 tis. € | 227 tis. € | 211 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa E. Bohúňa 19, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Svätopluková 1240/4, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa E. Bohúňa 19, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa E. Bohúňa 19, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Svätopluková 1240/4, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.