Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50012924・Barónka 7, 83106 Bratislava・Založené 2015
Obrat 2025
8 598 €
−67 %Zisk 2025
−18 tis. €
−662 %Aktíva
108 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
−63 tis. €
−40 %Zadlženosť
158,4 %
+23 ppHrubá marža
-162,7 %
−193 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-207,5 %
−199 ppZisk / výnosy
ROA
-16,5 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
28,3 %
+23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−18 tis. €
−775 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,9 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−160 tis. €
−4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 900 € | 9 075 € | 8 025 € | 8 598 € |
| Pridaná hodnota | −4 172 € | 2 792 € | 2 403 € | −14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 9 464 € | 26 tis. € | 8 598 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 002 € | −13 tis. € | −2 340 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 135 € | 118 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 148 tis. € | 135 tis. € | 127 tis. € | 108 tis. € |
| Neobežný majetok | 146 tis. € | 133 tis. € | 117 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 146 tis. € | 133 tis. € | 117 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 134 € | 2 292 € | 10 tis. € | 5 289 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 910 € | 1 349 € | 858 € | 905 € |
| Finančné účty | 224 € | 943 € | 9 268 € | 4 384 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 148 tis. € | 135 tis. € | 127 tis. € | 108 tis. € |
| Vlastné imanie | −29 tis. € | −43 tis. € | −45 tis. € | −63 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −33 tis. € | −35 tis. € | −48 tis. € | −50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 002 € | −13 tis. € | −2 340 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 178 tis. € | 178 tis. € | 172 tis. € | 171 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 9 586 € | 7 720 € | 5 493 € |
| Krátkodobé záväzky | 162 tis. € | 166 tis. € | 163 tis. € | 165 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 119 € | 1 665 € | 211 € | 0 € |
| Rezervy | 780 € | 780 € | 780 € | 480 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Výhonská 12, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Výhonská 12, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.