Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50013076・Prídavková 15, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica・Založené 2015
Obrat 2025
28 tis. €
+48 %Zisk 2025
13 tis. €
+119 %Aktíva
167 tis. €
+8,4 %Vlastný kapitál
161 tis. €
+9,1 %Zadlženosť
3,4 %
−0,6 ppHrubá marža
65,1 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,4 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
8,1 %
+4,1 ppRentabilita aktív
ROE
8,4 %
+4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
29,11
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,6 %
−9,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
161 tis. €
+9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 8 444 € | 10 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 4 720 € | 6 167 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 635 € | 1 448 € | 1 681 € | 1 776 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 162 tis. € | 147 tis. € | 154 tis. € | 167 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 162 tis. € | 147 tis. € | 154 tis. € | 167 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 157 tis. € | 146 tis. € | 154 tis. € | 167 tis. € |
| Finančné účty | 4 860 € | 870 € | 528 € | 238 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 162 tis. € | 147 tis. € | 154 tis. € | 167 tis. € |
| Vlastné imanie | 137 tis. € | 142 tis. € | 148 tis. € | 161 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 110 tis. € | 131 tis. € | 136 tis. € | 142 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 4 720 € | 6 167 € | 13 tis. € |
| Záväzky | 25 tis. € | 4 852 € | 6 305 € | 5 739 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 4 852 € | 6 305 € | 5 739 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 10 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Prídavková 15, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Prídavková 15, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
The Colors, s. r. o.
Prídavková 15, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.