Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50017799・Ardanovce 42, 95606 Ardanovce・Založené 2015
Obrat 2025
1,69 mil. €
+13 %Zisk 2025
79 tis. €
+29 %Aktíva
827 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
543 tis. €
+17 %Zadlženosť
34,3 %
+8,2 ppHrubá marža
32,6 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
14,5 %
+1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,51
−6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
100 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
385 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,96 mil. € | 1,72 mil. € | 1,46 mil. € | 1,67 mil. € |
| Pridaná hodnota | 526 tis. € | 558 tis. € | 430 tis. € | 545 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,97 mil. € | 1,73 mil. € | 1,49 mil. € | 1,69 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 98 tis. € | 145 tis. € | 61 tis. € | 79 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 27 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 612 tis. € | 577 tis. € | 629 tis. € | 827 tis. € |
| Neobežný majetok | 224 tis. € | 152 tis. € | 219 tis. € | 279 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 224 tis. € | 152 tis. € | 219 tis. € | 279 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 386 tis. € | 423 tis. € | 401 tis. € | 539 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 351 tis. € | 267 tis. € | 247 tis. € | 359 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 156 tis. € | 154 tis. € | 180 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 690 € | 2 325 € | 8 108 € | 8 975 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 612 tis. € | 577 tis. € | 629 tis. € | 827 tis. € |
| Vlastné imanie | 344 tis. € | 403 tis. € | 464 tis. € | 543 tis. € |
| Základné imanie | 39 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 3 900 € | 3 900 € | 3 900 € |
| HV minulých rokov | 207 tis. € | 215 tis. € | 360 tis. € | 421 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 98 tis. € | 145 tis. € | 61 tis. € | 79 tis. € |
| Záväzky | 268 tis. € | 174 tis. € | 164 tis. € | 284 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 63 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € | 118 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 190 tis. € | 135 tis. € | 107 tis. € | 154 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 149 € | 179 € |
| Rezervy | 16 tis. € | 5 610 € | 8 196 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 389 € | 360 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ardanovce 100, 95606 Ardanovce, Slovenská republika
Adresa Ardanovce 42, 95606 Ardanovce, Slovenská republika
Adresa Ardanovce 42, 95606 Ardanovce, Slovenská republika
Adresa Ardanovce 100, 95606 Ardanovce, Slovenská republika
Adresa Ardanovce 42, 95606 Ardanovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AUTODOPRAVA - Jozef Kozák, s.r.o.
Ardanovce 42, 95606 Ardanovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.