Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50017837・Rajská 3, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2015
Obrat 2025
36 tis. €
−85 %Zisk 2025
−81 tis. €
−167 %Aktíva
724 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
198 tis. €
−29 %Zadlženosť
72,7 %
+6,2 ppHrubá marža
-97,9 %
−176 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-228,3 %
−278 ppZisk / výnosy
ROA
-11,2 %
−26 ppRentabilita aktív
ROE
-41,0 %
−84 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−81 tis. €
−158 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,4 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−420 tis. €
+9,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 201 tis. € | 215 tis. € | 241 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | −47 tis. € | 125 tis. € | 188 tis. € | −35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 201 tis. € | 215 tis. € | 242 tis. € | 36 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −103 tis. € | 72 tis. € | 120 tis. € | −81 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 8 479 € | 19 tis. € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 549 tis. € | 635 tis. € | 832 tis. € | 724 tis. € |
| Neobežný majetok | 408 tis. € | 391 tis. € | 742 tis. € | 618 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 273 tis. € | 256 tis. € | 239 tis. € | 236 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 135 tis. € | 135 tis. € | 503 tis. € | 382 tis. € |
| Obežný majetok | 141 tis. € | 244 tis. € | 90 tis. € | 106 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 35 tis. € | 78 tis. € | 91 tis. € |
| Finančné účty | 114 tis. € | 209 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 549 tis. € | 635 tis. € | 832 tis. € | 724 tis. € |
| Vlastné imanie | 86 tis. € | 159 tis. € | 279 tis. € | 198 tis. € |
| Základné imanie | 3 600 € | 3 600 € | 3 600 € | 3 600 € |
| HV minulých rokov | 184 tis. € | 81 tis. € | 153 tis. € | 273 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −103 tis. € | 72 tis. € | 120 tis. € | −81 tis. € |
| Záväzky | 462 tis. € | 476 tis. € | 553 tis. € | 526 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 462 tis. € | 476 tis. € | 553 tis. € | 526 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Podpredseda predstavenstva
Adresa Rajská 2336/1, 81108 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Predseda predstavenstva
Adresa Kamenná 1132/22, 94901 Nitra, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
400 družstvo
Rajská 3, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.