Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50018833・Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2015
Obrat 2025
2 160 €
−16 %Zisk 2025
877 €
−57 %Aktíva
9 839 €
+11 %Vlastný kapitál
7 467 €
+13 %Zadlženosť
24,1 %
−1,4 ppHrubá marža
60,7 %
−33 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
40,6 %
−38 ppZisk / výnosy
ROA
8,9 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
11,7 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,15
+5,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 217 €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,9 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 467 €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-37,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 640 € | 2 572 € | 2 160 € |
| Pridaná hodnota | 8 529 € | −899 € | 2 397 € | 1 310 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 640 € | 2 572 € | 2 160 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 247 € | −939 € | 2 029 € | 877 € |
| Daň z príjmov | 1 271 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 6 578 € | 8 847 € | 9 839 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 6 578 € | 8 847 € | 9 839 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 384 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 6 578 € | 8 463 € | 9 839 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 6 578 € | 8 847 € | 9 839 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 4 561 € | 6 590 € | 7 467 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −939 € | 1 090 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 247 € | −939 € | 2 029 € | 877 € |
| Záväzky | 3 243 € | 2 017 € | 2 257 € | 2 372 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 143 € | 1 917 € | 2 257 € | 2 372 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Pletiarska 2878/1B, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Pletiarska 2878/1B, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Dlhá 437/13, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ESIF s.r.o.
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.