Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50021044・Pribišova 47, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2015
Obrat 2025
215 tis. €
+112 %Zisk 2025
−7 041 €
−254 %Aktíva
122 tis. €
+45 %Vlastný kapitál
32 tis. €
−18 %Zadlženosť
73,8 %
+20 ppHrubá marža
4,9 %
−3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,3 %
−7,8 ppZisk / výnosy
ROA
-5,7 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
-22,0 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,41
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 081 €
−192 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,8 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
64 tis. €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 95 tis. € | 101 tis. € | 214 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 199 € | 3 061 € | 8 474 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 97 tis. € | 101 tis. € | 215 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 331 € | 3 403 € | 4 581 € | −7 041 € |
| Daň z príjmov | 204 € | 1 042 € | 1 994 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 50 tis. € | 84 tis. € | 122 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 50 tis. € | 84 tis. € | 110 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 603 € | 36 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 16 tis. € | 48 tis. € | 32 tis. € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 34 tis. € | 968 € | 65 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 50 tis. € | 84 tis. € | 122 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 35 tis. € | 39 tis. € | 32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 331 € | 3 403 € | 4 581 € | −7 041 € |
| Záväzky | 3 483 € | 16 tis. € | 45 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 2 647 € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 983 € | 13 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 25 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 250 € | 250 € | 250 € | 250 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kostolná pri Dunaji 218, 90301 Kostolná pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Jesenského 1323/18, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Potočná 783/27, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Kostolná pri Dunaji 218, 90301 Kostolná pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Jesenského 1323/18, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Potočná 783/27, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Ballon Corporation s.r.o.
Pribišova 47, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.