Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50047027・Studenohorská 57, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač・Založené 2015
Obrat 2025
266 tis. €
−18 %Zisk 2025
5 044 €
+83 %Aktíva
93 tis. €
+147 %Vlastný kapitál
38 tis. €
+15 %Zadlženosť
59,0 %
+47 ppHrubá marža
12,2 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
5,4 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
13,3 %
+4,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,66
+1 014 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 964 €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,6 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
+5 551 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 329 tis. € | 346 tis. € | 326 tis. € | 266 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 630 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 329 tis. € | 346 tis. € | 326 tis. € | 266 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 844 € | −1 469 € | 2 758 € | 5 044 € |
| Daň z príjmov | 334 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € | 93 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 10 tis. € | 5 380 € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 602 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 919 € | 10 tis. € | 5 380 € | 61 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € | 93 tis. € |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 844 € | −1 469 € | 2 758 € | 5 044 € |
| Záväzky | 1 846 € | 2 211 € | 4 516 € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 € | 77 € | 129 € | 201 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 826 € | 2 134 € | 4 387 € | 4 431 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 50 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Bottova 5, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Ferdiša Kostku 61/14, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Bottova 5, 90851 Holíč, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 57, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
J&M Holíč s.r.o.
Studenohorská 57, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.