Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50064231・Nábrežie 4.apríla 1868/15, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2015
Obrat 2024
30 tis. €
−21 %Zisk 2024
17 tis. €
−35 %Aktíva
147 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
144 tis. €
+13 %Zadlženosť
2,4 %
−1,1 ppHrubá marža
87,0 %
−8,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
55,2 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
11,3 %
−8,1 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
−8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
35,77
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,3 %
+2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 19 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 17 tis. € | 37 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 19 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 11 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 922 € | 2 107 € | 4 555 € | 3 479 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 108 tis. € | 107 tis. € | 131 tis. € | 147 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 8 324 € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 8 324 € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 97 tis. € | 98 tis. € | 109 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 59 tis. € | 52 tis. € | 41 tis. € | 37 tis. € |
| Finančné účty | 38 tis. € | 47 tis. € | 68 tis. € | 87 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 108 tis. € | 107 tis. € | 131 tis. € | 147 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 101 tis. € | 127 tis. € | 144 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 58 tis. € | 85 tis. € | 96 tis. € | 121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 11 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 18 tis. € | 5 402 € | 4 555 € | 3 479 € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 3 295 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 231 € | 2 107 € | 4 555 € | 3 479 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Nábrežie 4.apríla 1868/15, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Langrain 19, 39043 Chiusa, Talianska republika
Adresa Langrain 19, 39043 Chiusa, Talianska republika
Zapísané v OR SR
Maliar Musna Patrick.SK, s.r.o.
Nábrežie 4.apríla 1868/15, 03101 Liptovský Mikuláš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.