Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50082736・Strojnícka 18188/73, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2016
Obrat 2025
5,7 mil. €
+99 %Zisk 2025
268 tis. €
+13 %Aktíva
2,06 mil. €
−51 %Vlastný kapitál
1,27 mil. €
+34 %Zadlženosť
38,5 %
−39 ppHrubá marža
-17,3 %
−37 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
13,0 %
+7,3 ppRentabilita aktív
ROE
21,1 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,91
+442 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
353 tis. €
+18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,1 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
724 tis. €
+135 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,87 mil. € | 852 tis. € | 2,15 mil. € | 2,88 mil. € |
| Pridaná hodnota | 460 tis. € | 110 tis. € | 434 tis. € | −499 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,89 mil. € | 868 tis. € | 2,87 mil. € | 5,7 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 441 tis. € | 4 805 € | 236 tis. € | 268 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 446 € | 64 tis. € | 85 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 446 € | 64 tis. € | 85 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,5 mil. € | 3,2 mil. € | 4,18 mil. € | 2,06 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,31 mil. € | 2,38 mil. € | 3,04 mil. € | 543 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,31 mil. € | 2,19 mil. € | 2,15 mil. € | 326 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 16 tis. € | 720 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 182 tis. € | 163 tis. € | 217 tis. € |
| Obežný majetok | 1,19 mil. € | 816 tis. € | 1,14 mil. € | 1,52 mil. € |
| Zásoby | 697 € | 502 € | 488 € | 1 528 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 157 tis. € | 82 tis. € | 152 tis. € | 83 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 734 tis. € | 486 tis. € | 963 tis. € | 1,33 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 302 tis. € | 247 tis. € | 23 tis. € | 108 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 272 € | 2 963 € | 494 € | 3 131 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,5 mil. € | 3,2 mil. € | 4,18 mil. € | 2,06 mil. € |
| Vlastné imanie | 659 tis. € | 730 tis. € | 947 tis. € | 1,27 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 195 tis. € | 670 tis. € | 675 tis. € | 911 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 441 tis. € | 4 805 € | 236 tis. € | 268 tis. € |
| Záväzky | 1,84 mil. € | 2,47 mil. € | 3,23 mil. € | 795 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 tis. € | 4 404 € | 60 € | 508 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,83 mil. € | 2,47 mil. € | 3,23 mil. € | 793 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 945 € | 47 € | 376 € | 1 399 € |
| Časové rozlíšenie | 107 € | 80 € | 456 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Sedmokrásková 1845/6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hliník nad Váhom 490, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliník nad Váhom 490, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Sedmokrásková 1845/6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hliník nad Váhom 490, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hliník nad Váhom 490, 01401 Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ABC Building, s. r. o.
Strojnícka 18188/73, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.