Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50083163・Ľubľanská 9/93, 01008 Žilina・Založené 2016
Obrat 2025
21 tis. €
Zisk 2025
9 532 €
+407 %Aktíva
60 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
59 tis. €
+10 %Zadlženosť
0,3 %
+26 ppHrubá marža
62,9 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,7 %
Zisk / výnosy
ROA
16,0 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
16,1 %
+22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
341,29
+9 389 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+483 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
58 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 35 tis. € | 0 € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 15 tis. € | −732 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 35 tis. € | 0 € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | 11 tis. € | −3 109 € | 9 532 € |
| Daň z príjmov | 3 467 € | 1 897 € | 340 € | 1 076 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 48 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 806 € | 4 934 € | 3 062 € | 1 191 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 806 € | 4 934 € | 3 062 € | 1 191 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 43 tis. € | 40 tis. € | 58 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 € | −2 927 € | 1 490 € | 125 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 46 tis. € | 39 tis. € | 58 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 48 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 41 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | 11 tis. € | −3 109 € | 9 532 € |
| Záväzky | 4 059 € | −9 356 € | −11 tis. € | 171 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 059 € | −9 356 € | −11 tis. € | 171 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 26 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Kotešová 515, 01361 Kotešová, Slovenská republika
Adresa Ľubľanská 9/93, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.