Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50085573・Radvanská 1, 81101 Bratislava・Založené 2015
Obrat 2025
63 tis. €
+48 %Zisk 2025
22 tis. €
+139 %Aktíva
234 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
132 tis. €
+20 %Zadlženosť
43,6 %
+2,5 ppHrubá marža
78,5 %
+60 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,6 %
+172 ppZisk / výnosy
ROA
9,6 %
+41 ppRentabilita aktív
ROE
17,0 %
+70 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,30
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
+140 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
4,1 %
+4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
127 tis. €
+64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 49 tis. € | 41 tis. € | 63 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 16 tis. € | 7 667 € | 49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 76 tis. € | 54 tis. € | 43 tis. € | 63 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −31 tis. € | −40 tis. € | −58 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 292 tis. € | 248 tis. € | 186 tis. € | 234 tis. € |
| Neobežný majetok | 115 tis. € | 73 tis. € | 32 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 115 tis. € | 73 tis. € | 32 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 178 tis. € | 174 tis. € | 153 tis. € | 224 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 176 tis. € | 174 tis. € | 150 tis. € | 224 tis. € |
| Finančné účty | 1 317 € | 528 € | 2 988 € | −385 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 292 tis. € | 248 tis. € | 186 tis. € | 234 tis. € |
| Vlastné imanie | 208 tis. € | 168 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 234 tis. € | 203 tis. € | 162 tis. € | 104 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −31 tis. € | −40 tis. € | −58 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 84 tis. € | 80 tis. € | 76 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 84 tis. € | 80 tis. € | 76 tis. € | 97 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 4 734 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Sibírska 21, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 21, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 19, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sibírska 21, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.