Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50085638・Trenčianske Bohuslavice 268, 91307 Trenčianske Bohuslavice・Založené 2016
Obrat 2025
200 tis. €
+26 %Zisk 2025
2 920 €
+108 %Aktíva
138 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+20 %Zadlženosť
87,4 %
−0,9 ppHrubá marža
25,5 %
+6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+23 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
+30 ppRentabilita aktív
ROE
16,7 %
+254 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 880 €
+112 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−51 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
50,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 189 tis. € | 247 tis. € | 152 tis. € | 190 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € | 49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 191 tis. € | 252 tis. € | 159 tis. € | 200 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 88 € | −43 € | −34 tis. € | 2 920 € |
| Daň z príjmov | 129 € | 219 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 173 tis. € | 201 tis. € | 124 tis. € | 138 tis. € |
| Neobežný majetok | 112 tis. € | 109 tis. € | 80 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 112 tis. € | 109 tis. € | 80 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 92 tis. € | 45 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 28 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 63 tis. € | 10 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 173 tis. € | 201 tis. € | 124 tis. € | 138 tis. € |
| Vlastné imanie | −927 € | −970 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | −10 tis. € | −10 tis. € | −10 tis. € | −45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 88 € | −43 € | −34 tis. € | 2 920 € |
| Záväzky | 174 tis. € | 202 tis. € | 110 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 150 € | 335 € | 319 € |
| Krátkodobé záväzky | 163 tis. € | 202 tis. € | 109 tis. € | 120 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 207 € | 1 016 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Trenčianske Bohuslavice 268, 91307 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 268, 91307 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 241, 91307 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 268, 91307 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 241, 91307 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MMD TRANS s.r.o.
Trenčianske Bohuslavice 268, 91307 Trenčianske Bohuslavice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.