Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50097091・SNP 19/74, 95641 Uhrovec・Založené 2016
Obrat 2025
93 tis. €
−7,4 %Zisk 2025
62 tis. €
+20 %Aktíva
159 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
158 tis. €
+17 %Zadlženosť
0,9 %
−1,3 ppHrubá marža
83,3 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
66,4 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
38,9 %
+1,4 ppRentabilita aktív
ROE
39,3 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
62,42
+209 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
69 tis. €
+4,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
91 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 82 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 78 tis. € | 74 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 82 tis. € | 115 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 41 tis. € | 65 tis. € | 52 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 7 028 € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 218 tis. € | 156 tis. € | 138 tis. € | 159 tis. € |
| Neobežný majetok | 64 tis. € | 82 tis. € | 74 tis. € | 67 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 64 tis. € | 82 tis. € | 74 tis. € | 67 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 153 tis. € | 75 tis. € | 64 tis. € | 92 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 88 € | −63 € | 275 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 901 € | 13 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 148 tis. € | 62 tis. € | 53 tis. € | 78 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 747 € | 247 € | 256 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 218 tis. € | 156 tis. € | 138 tis. € | 159 tis. € |
| Vlastné imanie | 217 tis. € | 147 tis. € | 135 tis. € | 158 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 171 tis. € | 76 tis. € | 78 tis. € | 91 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 41 tis. € | 65 tis. € | 52 tis. € | 62 tis. € |
| Záväzky | 769 € | 9 809 € | 3 147 € | 1 478 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 769 € | 9 809 € | 3 147 € | 1 478 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa SNP 19/74, 95641 Uhrovec, Slovenská republika
Adresa SNP 19/74, 95641 Uhrovec, Slovenská republika
Adresa SNP 19/74, 95641 Uhrovec, Slovenská republika
Adresa SNP 19/74, 95641 Uhrovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.